• A jednak zdążyliśmy....

Mimo perturbacji, braków kadrowych, "niedoczasu" jednak się udało! Z przyjemnością informujemy o zakończeniu prac remontowych w salach lekcyjnych na pierwszym piętrze budynku szkoły. Dzięki przeprowadzonym modernizacjom, sale lekcyjne edukacji wczesnoszkolenj zostały zmodernizowane i dostosowane do współczesnych standardów, co pozytywnie wpłynie na komfort nauki uczniów oraz pracy nauczycieli.

W celu zapewnienia bezpiecznych i nowoczesnych warunków do nauki, w salach lekcyjnych wymieniono całą instalację elektryczną oraz zmodernizowano sieć internetową. Nowe instalacje zapewnią stabilność i niezawodność działania urządzeń multimedialnych i komputerowych używanych podczas zajęć. W remontowanych salach lekcyjnych zainstalowano też nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED, które gwarantuje lepszą widoczność i komfort pracy zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Nowe oświetlenie jest również bardziej przyjazne dla środowiska, zmniejszając zużycie energii elektrycznej. W ramach remontu wymieniono również wszystkie drzwi wejściowe do sal lekcyjnych. Nowe drzwi są nie tylko bardziej estetyczne, ale także zapewniają lepszą izolację akustyczną i termiczną, co poprawia komfort nauki. Ściany w salach zostały odmalowane na jasne, stonowane kolory, które sprzyjają koncentracji i tworzą przyjazne środowisko do nauki. Dzięki temu wnętrza zyskały nowy, świeży wygląd. Wykonano lifting istniejących mebli, a tam, gdzie było to konieczne, zakupiono nowe wyposażenie. Nowe oraz odnowione meble są ergonomiczne i dostosowane do potrzeb uczniów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo podczas zajęć.

Całkowity koszt przeprowadzonego remontu wyniósł około 150 tysięcy złotych. Środki te zostały przeznaczone na podniesienie standardu sal lekcyjnych, co bezpośrednio przełoży się na lepsze warunki nauki i pracy w naszej szkole.

Wyrażmy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i instytucji zaangażowanych w realizację tego projektu. Szczególne podziękowania kierujemy do organu prowadzącego za wsparcie finansowe i organizacyjne, oraz do pracowników obsługi, za olbrzymi wkład pracy w przygotowanie remontu i prace porządkowe po jego zakończeniu.

• Opieka stomatologiczna w "DZIESIĄTCE"

Informujemy, że uczniowie "DZIESIĄTKI" są objęci bezpłatnym programem leczenia stomatologicznego w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej LEXSTOM w Wodzisławiu Śląskim. LEXSTOM swoje usługi świadczy w przychodni na ulicy 26 marca 164/234. O zakresie bezpłatnych usług oraz sposobie rejestracji można się dowiedzieć kontaktując się bezpośrednio z przychodnią pod numerem telefonu (32) 455 42 78.

• SPOTKANIE INTEGRACYJNE dla PIERWSZAKÓW!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas pierwszych! Serdecznie zapraszamy Was na spotkanie integracyjne, które odbędzie się przed rozpoczęciem roku szkolnego! (29 sierpnia godzina 17:00). To wyjątkowa okazja, by razem rozpocząć nowy etap w życiu Waszych dzieci i poznać naszą szkołę. Dzieci będą miały okazję poznać swoich nowych kolegów i koleżanki, wychowawców oraz wspólnie uczestniczyć w różnych grach i zabawach, które pomogą im poczuć się pewnie i swobodnie w nowym środowisku. Wspólnie z wychowawcami zwiedzimy naszą szkołę, aby każdy uczeń i rodzic mógł zapoznać się z jej wnętrzem, salami lekcyjnymi oraz innymi ważnymi miejscami. Czekamy na Was z niecierpliwością i mamy nadzieję, że to spotkanie będzie doskonałym początkiem wspaniałej przygody edukacyjnej!   DO ZOBACZENIA!!!