Władze szkoły
- Grzegorz KorzeńDyrektor Szkoły gkorzen@edu.wods.pl
- Ewa SmołkaWicedyrektor Szkoły ewa.smolka@edu.wods.pl
Rada Pedagogiczna
- Tomasz Babuchowski Nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej.tomasz.babuchowski@edu.wods.pl
- Katarzyna Balińska Nauczycielka języka niemieckiego, bibliotekarz, opiekun Samorządu Uczniowskiego IV-VIIIkatarzyna.balinska@edu.wods.pl
- Sebastian Blazy Rehabilitant
- Zofia Blutkonauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy I A, zofia.blutko@edu.wods.pl
- Marta BorońskaNauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy VI B, wychowawczyni w świetlicy szkolnejmarta.boronska@edu.wods.pl
- Justyna Brzezińska Nauczycielka muzyki, wychowawczyni w świetlicy szkolnej justyna.brzezinska@edu.wods.pl
- Paulina Wieczorek Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy III Apwieczorek@edu.wods.pl
- Katarzyna Gabriel Nauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne, katarzyna.gabriel@edu.wods.pl
- Mirosław GrońNauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji regionalnej, wychowawca w świetlicy szkolnejmiroslaw.gron@edu.wods.pl
- Ewelina Grzybek Nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy VII B, ewelina.grzybek@edu.wods.pl
- Weronika KocońNauczycielka wychowania fizycznego, EDB, WDŻR, wychowawczyni IVA, weronika.kocon@edu.wods.pl
- Zuzanna KonsekNauczycielka biologii, wychowawczyni klasy VIII A, opiekun koła ekologicznego zuzanna.konsek@edu.wods.pl
- Katarzyna Kopczyńska nauczycielka informatyki katarzyna.kopczynska@edu.wods.pl
- Elżbieta KożuchKatechetkaelzbieta.kozuch@edu.wods.pl
- Arkadiusz Krzywodajćkatecheta religii Zielonoświątkowców
- Sebastian KuligNauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnejsebastian.kulig@edu.wods.pl
- Wioletta Kuśmierczyk Nauczycielka języka polskiego, psycholog szkolny, Rzecznik praw ucznia.wioletta.kusmierczyk@edu.wods.pl
- Beata Maciejewska Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy II Abeata.maciejewska@edu.wods.pl
- Daria MarekNauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne, nauczycielka matematyki.daria.marek@edu.wods.pl
- Diana MaskieraNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy II B diana.maskiera@edu.wods.pl
- Marzena Marszolik Nauczycielka języka angielskiego, instruktor kreatywności.marzena.marszolik@edu.wods.pl
- Beata MazurekNauczycielka języka polskiego, wychowawczyni klasy VI A, koordynatorka kompetencji kluczowychbeata.mazurek@edu.wods.pl
- Monika MendrelaPedagog szkolnymonika.mendrela@edu.wods.pl
- Bożena MisiewiczNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy III Bbozena.misiewicz@edu.wods.pl
- Izabela PawłowskaNauczycielka fizyki, chemii, matematyki, wychowawczyni V Bizabela.pawlowska@edu.wods.pl
- Izabela PradelokNauczycielka geografii, historii, przyrody, wychowawczyni klasy IV Bizabela.pradelok@edu.wods.pl
- Dorota Rasińska Nauczycielka matematyki, dorota.rasinska@edu.wods.pl
- Jadwiga SikoraNauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 1B, instruktor kreatywności.jadwiga.sikora@edu.wods.pl
- Ewa SkrobolPedagog szkolny.ewa.skrobol@edu.wods.pl
- Elżbieta SzymiczekKatechetka, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu elzbieta.szymiczek@edu.wods.pl
- Katarzyna WalaNauczycielka języka polskiego, wychowawczyni VII A, katarzyna.wala@edu.wods.pl
- Anna Wojaczeknauczycielka informatyki, programowania
- Aneta Żok-TomalaNauczycielka plastyki, techniki, wychowawczyni klasy VA, opiekun koła plastycznego.aneta.zoktomala@edu.wods.pl
- Gizela Żmijewska-Stec prowadząca zajęcia rewalidacji, koordynatorka pomocy psychologiczno-pedagogicznej, pedagog specjalny.gizela.zmijewskastec@edu.wods.pl
Współorganizujący kształcenie, Rehabilitanci, Specjaliści rewalidacji
- Sebastian Blazy Rehabilitant
- Katarzyna Gabriel Współorganizująca kształcenie specjalne,
- Wioletta KuśmierczykPsycholog szkolny, Rzecznik Praw Ucznia
- Daria MarekNauczycielka współorganizująca kształcenie specjalne.
- Monika MendrelaPedagog szkolny.
- Gizela Żmijewska-StecSpecjalista rewalidacji, pedagog specjalny, logopeda